درباره ما

موجب كمال خرسندي و افتخار است كه اين پایگاه اطلاع رسانی به عنوان پل ارتباطي نوین ، امكان تعامل با شما مشتريان و مخاطبان ارجمندي كه کانون آگهی و تبلیغات افق فردا را شايسته خدمت به خود دانسته ايد، فراهم آورده است.

درباره ما تبلیغات افق فردا

کانون آگهی و تبلیغات افق فردا به شماره ثبت   ۱۳/۱۴۱۰۴/۲۲۰  از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از سال ۱۳۹۰ فعالیت خود را به واسطه چندین  سال تجربه تیم مدیریتی آن در زمینه تبلیغات، طراحی گرافیک، تحقیق بازار، تولید و مارکتینگ آغاز نمود.

ما مفتخریم تا از رهگذر ارتباط مداوم و موثر با مشتریان و مخاطبان خود از نیازهای واقعی آنان آگاه گشته و بهترین راهکارها را در اختیار آنها قرار دهیم. کانون آگهی و تبلیغات افق فردا بر این باور است که بزرگترین سرمایه اش در درجه نخست مشتریان وفادار و سپس تیم زبده و کارآمدی است که با بهره گیری از ایده های خلاق، ابزارها و فناوری نوین در خدمت گروه و مشتریان خود می باشند.

گروه هنرمندان و متخصصان افق فردا از بدو تأسیس تاکنون با هدف تاثیرگزاری مثبت بر کسب و کار مشتریان خود سعی داشته تا به پشتوانه بررسی آگاهانه بستر فعالیت، ارزیابی ویژگی های بازار هدف، درک صحیح و کارشناسانه نیازهای مشتریان و با کمک دانش فنی و تلفیق آن با هنر نوین و بویژه خلاقیت بی بدیل هنر ایرانی جلوه ای نوین و علمی از صنعت تبلیغات را به مخاطبان خود عرضه نماید.

ارائه‌ی راه‌حل‌های یک‌پارچه، مقرون به‌صرفه و مؤثر برای تحقق اهداف مشتریان در زمینه‌هایی مانند افزایش فروش، افزایش سهم بازار، معرفی محصولات جدید، توسعه‌ی برند، بازاریابی داخلی و توسعه بازار، قانون مداری، پاسخگویی، مشتری مداری و تکریم و احترام مخاطبان، ارتباط سریع و مداوم و حتی المقدور به دور از پیچیدگی و بوروکراسی اداری و فنی با مشتریان، ارتقای دانش تخصصی ارتباطات و تبلیغات مخاطبان و مشارکت در طرح های توسعه ای و پیشرفت مشتریان از بدو شکل گیری تاکنون به عنوان راهبرد محوری آوانگار مطرح بوده است.

افق فردا با بهره گیری از نیروهای متخصص جوان ، باتجربه و هنرمند و تلفیق مقوله های علمی و هنری در زمینه دانش تبلیغات بر آن است تا خود را به عنوان یکی از پیشتازان عرصه تبلیغات و بازاریابی مطرح نماید که زمینه ساز این هدف غایی افتخار همکاری با بسیاری از سازمان ها، ارگان ها، شرکت های بزرگ خصوصی و دولتی، کارخانجات، واحدهای تولیدی معتبر و نمایشگاه هاست که کارنامه درخشانی از این همکاری مستمر نوید دهنده رسیدن به این هدف می باشد.

عباس خنیفر

مدیر کانون آگهی و تبلیغات افق فردا